Половина навчального року, разом із заняттями в DrumArt, пролетіла немов один день.
Та з гордістю можемо сказати, що 2021 рік, як для учнів, так і для викладачів, був плідним на творчі здобутки та перемоги. Ми зібрали всі можливі і не можливі нагороди на конкурсах і фестивалях цієї осені, чим неодмінно хочемо поділитись.
Виступи наших учнів підкорили журі міжнародного дистанційного конкурсу «Зірковий парад 2021» (м. Львів)
Володарі I премії: Софія Томасишин (викладач Микола Томасишин), Даня Вавренюк (викладач Микола Томасишин), Федір Кравченко (викладач Дмитро Водовозов), Кароліна Суліман (викладач Марія Поліщук).
Лауреати II премії: Марія Баландіна (викладач Марія Поліщук), Поліна Бородіна (викладач Марія Поліщук), Леонід Гапон (викладач Максим Коломієць), Олександра Марченко (викладач Микола Томасишин).
Володар ІІІ премії: Олексій Гусинський (викладач Лещух Ярослав).
Вітаємо та пишаємося досягненнями наших учнів та щиро бажаємо їм завжди прагнути більшого. Тому що успіх — не спинити! Як і наше бажання до творчих виступів та нових перемог.
Дипломами лауреатів відмічено участь у двотуровому міжнародному фестивалі талантів «THE WORLD OF MY DREAMS - 2021» виступи наших юних піаністок:
Лауреати ІІ премії: Баландіна Марія (8 років), Суліман Кароліна (9 років).
Лауреат ІІІ премії: Бородіна Поліна (8 років)
Дипломом ІІ премії нагороджено Олександру Марченко (ударна установка) на ІІ Всеукраїнському відкритому конкурсі молодих виконавців української інструментальної музики ім. Г. Жуковського’2021.
![Image](https://school.drumart.com.ua/images/2022/02/02/photo_2021-12-06_15-13-02.jpg)
Символічно, 25 грудня, коли весь католицький світ святкує Різдво, наші юні піаністки отримали найцінніші подарунки до свят: призові місця на XI Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв Soloviovart’2021. Вітаємо Поліну Бородіну, Катерину Поліщук, Кароліну Суліман та їх викладача Марію Поліщук із заслуженою відзнакою.
Бажаємо подальших творчих здобутків! Разом з DrumArt успіх не спинити!
![Image](https://school.drumart.com.ua/images/2022/02/02/photo_2021-12-06_15-14-14.jpg)
![Image](https://school.drumart.com.ua/images/2022/02/02/photo_2021-11-27_15-59-54.jpg)
![Image](https://school.drumart.com.ua/images/2022/02/02/save_20211125_153342.jpg)
![Image](https://school.drumart.com.ua/images/2022/02/02/photo_2021-12-08_15-43-06.jpg)