БАС-ГІТАРА

Переоцінити роль бас-гітари в загальному звучанні групи складно, адже саме вона задає загальний настрій музичної композиції.

Соковитий, низький тембр та вражаючі технічні можливості підносять її на п'єдестал глядацьких симпатій.

Якщо ви мрієте про кар'єру бас-гітариста, хочете грати в групі або вам просто цікавий цей інструмент, і ви хотіли б оволодіти навичками гри на ньому, програма школи Drum Art по класу бас-гітари - це те, що вам потрібно.

Приходьте до нас самі, приводьте друзів!

Приводьте дітей, якщо їм цікава сучасна музика, і вони хочуть навчитися грати на бас-гітарі. Ми раді відвідувачам будь-якого віку і рівня підготовки.

Викладачі

Тимур Пятигорнець
Тимур Пятигорнець/ Акустична, електро- і бас – гітара /
Тимур Пятигорнець/ Акустична, електро- і бас – гітара /

Головне, що може дати педагог учневі — це можливість пізнати себе з незнайомого для нього боку. Адже навчання музиці розкриває у людині нові, творчі грані її особистості. Я «заражаю» музичною ідеєю та бажанням творити. Показуючи закони та принципи імпровізації, я бачу, як «загоряються» очі учнів. Як і в мене колись.

Роман Гаврилов
Роман Гаврилов/ Акустична, електро- і бас – гітара /
Роман Гаврилов/ Акустична, електро- і бас – гітара /

Спроба одного заняття стала улюбленою справою всього життя. І коли ця справа стає справжнім покликанням, то виникає потреба цим поділитись. Музика робить людей щасливими, і я маю можливість щодня робити життя своїх учнів яскравішим. Адже це чудово, коли вони йдуть з уроків із усмішкою на обличчі.

Знайомимось

Контакти

 
                  
 

Адреса

Ліко-ліцей: м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5а, 03189

 drumartschool@gmail.com

© 2024 DrumART. All Rights Reserved.