ВИКЛАДАЧІ ТЕОРІЇ

Project image

Музика супроводжує людину протягом усього життя. Сама ж музика оживає тільки в живому виконанні, в реальному звучанні. А для цього потрібен виконавець, який віртуозно володіє своїм музичним інструментом і, звичайно ж, добре розуміє, як музика влаштована: яким законам підкоряється і за якими правилами живе. Ми знаємо ці закони і з задоволенням розповімо вам про них.

Теорія музики включає в себе багато найрізноманітніших галузей музичної науки: поліфонію, гармонію, інструментознавство, оркестровку. Важливо розуміти і опановувати сольфеджіо і музичну літературу не як другорядні предмети, а як необхідний елемент виховання майбутнього музиканта.

Викладачi «Drum Art» допоможуть з легкістю розібратися в цій  багатогранній науці. Індивідуальний підхід, висока компетентність, професіоналізм та педагогічний досвід, дозволить вирішити будь-які завдання.

Анастасії Кірієнко
Анастасії Кірієнко / Фортепіано, музична теорія /
Анастасії Кірієнко / Фортепіано, музична теорія /

Я обожнюю свою професію і щиро вірю в те, що через музику людина може доторкнутись до прекрасного і тим самим створити свій унікальний продукт творчості. Я бачу індивідуальність та потенціал кожного, хто завітає до мого класу і результатом нашого творчого тандему з моїми учнями стає їх бажання творити знову і знову. Для мене це найцінніше, що я можу дати світові і людям, які мене оточують!

Знайомимось
Марія Попович
Марія Попович/ Музична теорія /
Марія Попович/ Музична теорія /

У викладацькій діяльності завжди прагну створити творчу атмосферу на уроці та підібрати цікавий музичний матеріал для кожного учня, знайти індивідуальний підхід враховуючи рівень підготовки та поставлених цілей.

Знайомимось

Контакти

 
                  
 

Адреса

Ліко-ліцей: м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5а, 03189

 drumartschool@gmail.com

© 2024 DrumART. All Rights Reserved.