Музична школа DrumArt

Image

Була заснована Миколою Томасишиним, в вересні 2014 року, як перша в Україні школа гри на маршових барабанах.

Дуже швидко школа отримала багато шанувальників серед молодих професійних барабанщиків і вже через пів року було створено ансамбль маршових барабанщиків DrumArt.

Школа пропонує навчання дітям від 3 років та дорослим без обмеження у віці. Це суттєво відрізняє DrumArt від державних музичних шкіл, де навчання можливо починати тільки з 6 років, тай для дорослих не дуже багато пропозицій.

У DrumArt можна займатися тільки на обраному інструменті, ходити на додаткові теоретичні предмети не обов’язково. У цьому випадку надається вузько-направлена нотна грамота, актуальна тільки для вибраного інструменту.

З 2015 року школа збільшує напрямки навчання та географію своєї популярності. Додаються нові музичні дисципліни: фортепіано, вокал, гітара, скрипка, віолончель, духові інструменти, клавішні ударні інструменти (маримба, вібрафон), латино-американська перкусія та теоретичні предмети. А  учасники DrumArt Show підкорюють нові концертні площадки України та світу.

70% наших учнів віком від 5-16 років, решта 30% - студенти вищих навчальних закладів та дорослі шанувальники барабанного мистецтва.

Загальна кількість учнів на початок 2020 року становила близько 100-120 чоловік.

Школа проводить активну діяльність у напрямку організації концертної практики для своїх учнів. Два рази на рік відбуваються великі концерти школи DrumArt, де мають змогу заграти абсолютно усі учні. Школа сприяє участі своїх учнів у конкурсах та майстер класах. Проводить літні табори DrumArt Camp, де активне навчання вдало поєднується з активним відпочинком.

Викладацький колектив DrumArt, це досвідчені музиканти, які тримають руку на пульсі часу і впроваджують в учбовий процес найактуальніші методи навчання!

Будьте певні, коли ви приходите в DrumArt ви потрапляєте у сім’ю. Туди, де завжди підтримають, зрозуміють, змотивують, подарують посмішку і добру пораду.

Контакти

 
                  
 

Адреса

Ліко-ліцей: м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5а, 03189

 drumartschool@gmail.com

© 2024 DrumART. All Rights Reserved.