ВИКЛАДАЧІ СТРУННИХ

Project image

Якщо ви завжди мріяли навчитись грати на скрипці, але вважали, що це дуже складно — приходьте до нас у Drum Art. Наші викладачі допоможуть вам максимально ефективно оволодіти цим інструментом та отримати під час навчання безліч позитивних емоцій.

Всі викладачі Drum Art – це люди, які живуть мистецтвом. Вони здобули музичну освіту, закохані в свою справу і здатні знайти підхід до будь-якого учня. Це професіонали з великим досвідом роботи, як сесійної, студійної, так і педагогічнї.

Будучи лауреатами міжнародних та всеукраїнських фестивалів, наші викладачі є постійними учасниками різних оркестрових складів, музичних «бендів». Серед них, ви знайдете свого наставника джаз, рок, блюз або поп-напрямку, який розкриє ваш потенціал та яскраву індивідуальність.

Ганна Сєдакова
Ганна Сєдакова / Скрипка /
Ганна Сєдакова / Скрипка /

Музика завжди була невід’ємною частиною мого життя. Гра на скрипці – це для мене засіб виразити свої найглибші емоції, спілкуватися з аудиторією та подорожувати через час і простір. Кожне виконання для мене – це можливість подарувати слухачам щось особливе, перетворити ноти на мову, яка доторкається до кожної людини в серці.

Знайомимось

Контакти

 
                  
 

Адреса

Ліко-ліцей: м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5а, 03189

 drumartschool@gmail.com

© 2024 DrumART. All Rights Reserved.