ВИКЛАДАЧІ ФОРТЕПІАНО

Project image

Хочеш виконати улюблену пісню, можливо створити власну; дізнатись про секрети імпровізації чи по новому побачити себе в музиці? Тоді уроки гри на фортепіано – ідеальний вибір саме для тебе.

Фортепіано – не найпростіший для освоєння інструмент, але точно один з найцікавіших. На ньому можна грати в абсолютно різних музичних стилях: Pianoboy та Євген Хмара – яскравий тому приклад.

Наші викладачі фортепіано - багаторазові лауреати міжнародних конкурсів за плечима яких десятки років виступів в концертних залах різних країн. А успіхи наших учнів не менші, за досягнення їх наставників.

Викладачі Drum Art – це наставники, порадники, мотиватори і професіонали своєї справи, які можуть в повній мірі розкрити творчій потенціал та яскраву індивідуальність кожного учня.

Анастасія Кірієнко
Анастасія Кірієнко / Фортепіано, музична теорія /
Анастасія Кірієнко / Фортепіано, музична теорія /

Я обожнюю свою професію і щиро вірю в те, що через музику людина може доторкнутись до прекрасного і тим самим створити свій унікальний продукт творчості. Я бачу індивідуальність та потенціал кожного, хто завітає до мого класу і результатом нашого творчого тандему з моїми учнями стає їх бажання творити знову і знову. Для мене це найцінніше, що я можу дати світові і людям, які мене оточують!

Знайомимось
Марія Попович
Марія Попович/ Фортепіано, музична теорія /
Марія Попович/ Фортепіано, музична теорія /

У викладацькій діяльності завжди прагну створити творчу атмосферу на уроці та підібрати цікавий музичний матеріал для кожного учня, знайти індивідуальний підхід враховуючи рівень підготовки та поставлених цілей.

Знайомимось

Контакти

 
                  
 

Адреса

Ліко-ліцей: м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5а, 03189

 drumartschool@gmail.com

© 2024 DrumART. All Rights Reserved.