ВИКЛАДАЧІ ГІТАРИ

Project image

Незалежно від вашого рівня володіння гітарою, знань та здібностей - головне це те бажання, з яким ви відвідали наш сайт.

Викладачі школи Drum Art по класу гітари гарантують перший впевнений результат вже через декілька місяців.

Наші викладачі мають багаторічний стаж не тільки гри на гітарі, а й повноцінних виступів на концертах і фестивалях у складі відомих гуртів та сольно.

Ми абсолютно впевнені в тому, що взявши одного разу гітару до рук, ви більше не зможете забути, як звучала ваша перша мелодія, а гриф так і буде проситися в руки.

Cправжні віртуози гітарної справи «Drum Art» докладуть усіх зусиль, щоб зробити навчання максимально результативним.
Тимур Пятигорнець
Тимур Пятигорнець/ Акустична, електро- і бас – гітара /
Тимур Пятигорнець/ Акустична, електро- і бас – гітара /

Головне, що може дати педагог учневі — це можливість пізнати себе з незнайомого для нього боку. Адже навчання музиці розкриває у людині нові, творчі грані її особистості. Я «заражаю» музичною ідеєю та бажанням творити. Показуючи закони та принципи імпровізації, я бачу, як «загоряються» очі учнів. Як і в мене колись.

Роман Гаврилов
Роман Гаврилов/ Акустична, електро- і бас – гітара /
Роман Гаврилов/ Акустична, електро- і бас – гітара /

Спроба одного заняття стала улюбленою справою всього життя. І коли ця справа стає справжнім покликанням, то виникає потреба цим поділитись. Музика робить людей щасливими, і я маю можливість щодня робити життя своїх учнів яскравішим. Адже це чудово, коли вони йдуть з уроків із усмішкою на обличчі.

Знайомимось

Контакти

 
                  
 

Адреса

Ліко-ліцей: м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5а, 03189

 drumartschool@gmail.com

© 2024 DrumART. All Rights Reserved.