СКРИПКА

Складно зустріти людину, яка б ніколи не чула звучання скрипки. І це не дивно, адже її історія нараховує більше п’яти століть, протягом яких цей музичний інструмент вважається самим вишуканим і витонченим.

Звучання скрипки настільки виразне, що в змозі передати всю гамму почуттів виконавця і композитора, викликавши при цьому справжні і глибинні емоції у слухачів.

Інструмент – аристократ, королева оркестру, інструмент янголів – ось лиш деякі регалії, якими нагороджена скрипка.

Уроки гри на скрипці, для дітей від 4-х років і дорослих, в школі DrumArt дозволяють оволодіти інструментом, навчитись грати по нотах і на слух, а також виконати улюблені композиції під акомпанемент чи фонограму.

Унікальні методики, різноманіття варіантів навчання і гнучкий графік занять дозволить вам в легкій і невимушеній атмосфері освоїти цей непростий, але чарівний і гарний інструмент.

На початковому етапі оволодіння інструментом в нашій школі ви:

  • дізнаєтесь про різні стилі і жанри музики
  • познайомитесь з інструментом і його налаштуванням
  • навчитесь правильної постановки рук
  • навчитесь базових технік і прийомів
  • відпрацюєте рухливість лівої руки
  • навчитесь читати нотні тексти і цифровий запис
  • вивчите нескладні мелодії для початківців
  • зіграєте свою першу композицію на великій сцені

В нашій команді працюють тільки найкращі, молоді та цілеспрямовані викладачі - практики. Вони неодмінно допоможуть досягти високого результату та втілити вашу мрію у реальність!

Викладачі

Ганна Сєдакова
Ганна Сєдакова / Скрипка /
Ганна Сєдакова / Скрипка /

Музика завжди була невід’ємною частиною мого життя. Гра на скрипці – це для мене засіб виразити свої найглибші емоції, спілкуватися з аудиторією та подорожувати через час і простір. Кожне виконання для мене – це можливість подарувати слухачам щось особливе, перетворити ноти на мову, яка доторкається до кожної людини в серці.

Знайомимось

Контакти

 
                  
 

Адреса

Ліко-ліцей: м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5а, 03189

 drumartschool@gmail.com

© 2024 DrumART. All Rights Reserved.