ВИКЛАДАЧІ ВОКАЛУ

Project image

Голос – наш природній, оригінальний інструмент і викладачі вокалу Drum Art навчать, як правильно ним користуватися.

Довга і копітка робота - справжній виклик і випробування для непідготовленого учня, однак в «Drum Art», працюють професіонали, які живуть музикою і здатні розкрити потенціал кожного учня.

Індивідуальний підхід до кожного, незалежно від віку і даних, і багаторічний досвід наших викладачів забезпечать плідне і результативне навчання.

Лауреати та переможці численних премій та конкурсів, керівники творчих колективів, відкриють нові знання і межі вашого тіла, голосу, музичного слуху і смаку.

Ми працюємо з дітьми від 5-ти років і допомагаємо кожному розкрити свій талант і навчитись співати. До речі, деякі батьки так заряджаються ентузіазмом своїх діточок,  що і самі починають займатись вокалом!

Наталія Чепченко
Наталія Чепченко/ Вокал /
Наталія Чепченко/ Вокал /

Музика для мене — загальнолюдська мова та найбільше у світі одкровення. На початкових етапах я завжди прислухаюся до побажань своїх учнів, оскільки у знайомій та улюбленій музиці вони почуваються комфортніше.

Знайомимось
Софія Чишко
Софія Чишко/ Естрадний вокал, акторська майстерність /
Софія Чишко/ Естрадний вокал, акторська майстерність /

Я знаю як доступно пояснити учням складні вокальні терміни та прийоми, саме це є фундаментом становлення вокаліста, а у подальшому – артиста. Моя мета – навчити учнів співати вільно та кайфувати від власного результату.

Знайомимось
Анастасія Кірієнко
Анастасія Кірієнко/ Вокал, фортепіано, музична теорія, диригування /
Анастасія Кірієнко/ Вокал, фортепіано, музична теорія, диригування /

Я обожнюю свою професію і щиро вірю в те, що через музику людина може доторкнутись до прекрасного і тим самим створити свій унікальний продукт творчості. Я бачу індивідуальність та потенціал кожного, хто завітає до мого класу і результатом нашого творчого тандему з моїми учнями стає їх бажання творити знову і знову. Для мене це найцінніше, що я можу дати світові і людям, які мене оточують!

Знайомимось

Контакти

 
                  
 

Адреса

Ліко-ліцей: м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5а, 03189

 drumartschool@gmail.com

© 2024 DrumART. All Rights Reserved.