ВИКЛАДАЧІ ВОКАЛУ
![Project image](https://school.drumart.com.ua/images/2021/10/28/image00002.jpg)
Голос – наш природній, оригінальний інструмент і викладачі вокалу Drum Art навчать, як правильно ним користуватися.
Довга і копітка робота - справжній виклик і випробування для непідготовленого учня, однак в «Drum Art», працюють професіонали, які живуть музикою і здатні розкрити потенціал кожного учня.
Індивідуальний підхід до кожного, незалежно від віку і даних, і багаторічний досвід наших викладачів забезпечать плідне і результативне навчання.
Лауреати та переможці численних премій та конкурсів, керівники творчих колективів, відкриють нові знання і межі вашого тіла, голосу, музичного слуху і смаку.
Ми працюємо з дітьми від 5-ти років і допомагаємо кожному розкрити свій талант і навчитись співати. До речі, деякі батьки так заряджаються ентузіазмом своїх діточок, що і самі починають займатись вокалом!
![Наталія Чепченко](/images/treners/chepchenko/main.jpg)
Музика для мене — загальнолюдська мова та найбільше у світі одкровення. На початкових етапах я завжди прислухаюся до побажань своїх учнів, оскільки у знайомій та улюбленій музиці вони почуваються комфортніше.
Знайомимось![Софія Чишко](/images/2023/11/29/chushco.jpg)
Я знаю як доступно пояснити учням складні вокальні терміни та прийоми, саме це є фундаментом становлення вокаліста, а у подальшому – артиста. Моя мета – навчити учнів співати вільно та кайфувати від власного результату.
Знайомимось![Анастасія Кірієнко](/images/2023/12/05/anastasia_krienko.jpg)
Я обожнюю свою професію і щиро вірю в те, що через музику людина може доторкнутись до прекрасного і тим самим створити свій унікальний продукт творчості. Я бачу індивідуальність та потенціал кожного, хто завітає до мого класу і результатом нашого творчого тандему з моїми учнями стає їх бажання творити знову і знову. Для мене це найцінніше, що я можу дати світові і людям, які мене оточують!
Знайомимось