ГІТАРА

Гітара – наймасовіший музичний інструмент. Людей, які грають на гітарі, хоча б на рівні декількох акордів, набагато більше, ніж тих, які грають на інших інструментах. І напевно, ще більше, ніж тих, хто б хотів навчитись грати на ній

Погодьтесь, бажання взяти в руки гітару виникало у кожного і не раз. Чому? А тому, що тяга до її звучання у нас в крові, адже коріння цього інструменту настільки стародавнє, що любов до неї росла у людей не сто і не двісті, а близько 6000 років. Важко повірити, але це насправді так!

Гітара за своїм звучанням не схожа ні на один з існуючих інструментів. Її ні з чим не сплутаєш, хоча вона буває різною - акустичною, електричною, або навіть бас. І навряд чи можливо, без метань, визначитися яка з них сподобається більше. Чи не так?

«...У гітари ніжний звук, як дотик рук. У гітари тихий звук, немов шепоче друг ...» - так писав про свій улюблений інструмент іспанський гітарист-віртуоз Ф.Таррега. Але сьогодні можливості звучання гітари безмежні. Вона буває не тільки ніжна, але і пристрасна, і сувора, і навіть шалена. Яка підійде саме тобі? Прийди на перше заняття і дізнайся!

На наших заняттях ви навчитесь:

  • вільно і впевнено володіти інструментом
  • грати акордовий акомпанемент, або мелодію
  • читати з листа ноти, цифровку, або табулатуру
  • елементарній музичній грамоті
  • базовим технікам, постановки рук та їх координації
  • імпровізації

А найголовніше, Ви навчитесь розуміти та відчувати музику, виражати через неї свої емоції, почуття та відкриєте для себе безмежний світ творчості.

Завжди класно там, де є гітара!!

Викладачі

Тимур П’ятигорець
Тимур П’ятигорець/ Акустична, електро- і бас – гітара /
Тимур П’ятигорець/ Акустична, електро- і бас – гітара /

Головне, що може дати педагог учневі — це можливість пізнати себе з незнайомого для нього боку. Адже навчання музиці розкриває у людині нові, творчі грані її особистості. Я «заражаю» музичною ідеєю та бажанням творити. Показуючи закони та принципи імпровізації, я бачу, як «загоряються» очі учнів. Як і в мене колись.

Роман Гаврилов
Роман Гаврилов/ Акустична, електро- і бас – гітара /
Роман Гаврилов/ Акустична, електро- і бас – гітара /

Спроба одного заняття стала улюбленою справою всього життя. І коли ця справа стає справжнім покликанням, то виникає потреба цим поділитись. Музика робить людей щасливими, і я маю можливість щодня робити життя своїх учнів яскравішим. Адже це чудово, коли вони йдуть з уроків із усмішкою на обличчі.

Знайомимось

Контакти

 
                  
 

Адреса

Ліко-ліцей: м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5а, 03189

 drumartschool@gmail.com

© 2024 DrumART. All Rights Reserved.