Філії

Drum Art school — Дніпровський район м. Києва

Позашкільний навчальний заклад «Зміна»

вулиця Краківська, 20, Київ, Київська, 02000

Станції юних техніків – Центру науково-техніної творчості молоді 

вул. Кибальчича, 12а, Київ, Київська

тел для довідок та запису на заняття:

  • +38 (063) 954 82 21

Drum Art school — Кловський ліцей №77

*** лише для учнів ліцею

телефон для довідок:

  • +38 (063) 499 96 56

Доброго дня усім !

Ми хочемо запропонувати відкрити у вашому закладі відділення маршового мистецтва, аналоги якого є невід’ємною частиною культури, частиною освітньої системи і розвитку дітей і підлітків країн Європи, США та Канади.

DrumLine Art — це поєднання музичного виконавства на духових та ударних інструментах, мистецтва танцю, елементів спортивної гімнастики, акробатичних трюків і жонглювання. Існує можливість створювати окремо групи перкуссійної лінії, окремо духовий відділ та Color Guard ( кольорова охорона — групи жонглювання, танцю , гімнастики у рамках суспільної концепції напрямку )
DrumLine Show — це видовищне шоу, концертні колективи, які прикрасять будь-яке свято в межах Вашого закладу , так і за його межами.

Ми переконані, що заняття в групах не тільки корисно для фізичного та емоційного здоров’я дітей і дорослих, а й розвиває такі важливі лідерські та різноманітні командо — значущі якості особистості.

З 2017 році ми стали відкривати групи для дітей в загальноосвітніх школах Києва і будинках творчості.

Ми вже почали співпрацювати з Big Band і кращими барабанщиками, які і є вчителями дітей в наших групах. Ми проводимо заняття на українській, російській, англійській мовах.

З повагою і надією на плідну співпрацю!

Усі питання щодо співпраці за телефоном 063 -499 -96-56 Антоніна