Новий курс композиції та аранжування у школі DRUM ART

Друзі! 
Неймовірна новина !
В школі DRUM ART відкриваються Авторські музичні курси Сергія Пілютикова та Івана Небесного !!!

Курси Композиції та Аранжування !!!
Вхопіть свій шанс !!!!!!

Вас навчать створювати музику різних стилів (від академічної до сучасної: джаз, рок, реп, техно, дабстеп, лаунж, прогрессив-хаус і т.д.….).

За допомогою компьютера ви зможете створити музичний твір від початкової ідеї до кінцевого продукту. Ви навчитеся придумувати музику і аранжувати її, освоїте основи зведення та мастерингу. Ви також зможете створювати авторські треки для кіно, телебачення, рекламних роликів.

С.Пілютиков та І.Небесний поділяться з вами досвідом роботи на провідних телевізійних шоу країни: «Х-фактор», «Танцюють всі!», «Танці з зірками» та інших топових проектів!

Незалежно від того, чи маєте ви музичну освіту, або починаєте навчання з нуля, чи мрієте про підкорення музичного Олімпу, або хочете здійснити забуту дитячу мрію, якщо ви хочете різнобічно розвиватися і відкрити в собі нові таланти, впустіть у ваше життя музику і наповніть її творчістю.

Якщо вам від 7 до 100 років, і ви в захопленні від музики, запрошуємо вас на курси, які допоможуть вам здійснити вашу мрію!

ПІЛЮТИКОВ Сергій Юрійович – композитор, музично-громадський діяч, педагог. Лауреат конкурсів: “Gaudeamus” (Амстердам, Нідерланди), всеукраїнського конкурсу композиторів-студентів “Gradus ad Parnassum”, 1-я премія; міжнародного конкурсу саксофоністів “Сельмер – Париж в Україні” за кращий твір українського композитора для саксофона; премій: радіостанції Deutshe Welle Composition Award (2001, Кельн, “Німецька хвиля”, 1-ша премія), ім. Б. Лятошинського, 1-ша премія, ім. М. Лисенка, 1-ша премія. Грант Президента України за проект “Музика — жива реальність”. З 2010 року – директор, композитор і музичний продюсер програм власного виробництва холдингу Starlightmedia (телеканали СТБ, Новий канал, ICTV, QTV, M1, M2): «Вікна-Новини», «Танцюють всі», «Х-фактор», «Танці с зірками», «Все буде смачно», «Інсайдер», «Давай поговоримо про секс», «Серця трьох», «Ukrainian National Eurovision Song Contest», «Крихітні історії» та ін. Музичний продюсер та автор музики до фільмів ХОДТРК: «Любов коняча з людської примхи», «Трохи вогню для примирення світу», «Етнічні німці Харківщини». Автор музики до ряду художніх та документальних фільмів («Смерть Шпіонам», «Закон»). Регулярно виступає з публічними лекціями та майстер-класами в Україні та за кордоном. Серед його учнів — лауеати всеукраїнських і міжнародних премій.

Іван Небесний

народився у 1971 році в м.Тернопіль.
1990-98 р.р. –– студент (класМ.Скорика) та аспірант (клас М.Скорика та Г.Ляшенка) факультету композиції Львівської державної Музичної Академії ім.М.В.Лисенка.
1993р. –– стажування у студії експериментальної електронної музики „ZudwestFunk”, м.Фрайбург, Німеччина (факультет музики до театру та кіно).
1997р. –– отримав стипендію KulturKontaktAustria, завдяки якій брав участь у П’ятій Міжнародній Академії нової музики (Б.Шеффер, факультет композиції, М.Холонєвскі, електронна музика), м.Швац, Австрія.
Нагороди:
1996, 1997р.р. –– лауреат композиторського конкурсу „Gradus ad Parnassum”, м.Київ.
2002р. –– лауреат преміїім.Л.Ревуцького.
2011р. –– лауреат преміїім.М.Вериківського.
2011р. –– лауреат театральноїпремії «Київська пектораль».
Професійнадіяльність:
1996 р. –– заснував ансамбль нової класичної музики “Кластер”, який за час свого існування репрезентував українську сучасну музику у Польщі, Нідерландах, Литві, Австрії, Словенії. Водночас в Україні “Кластер” є першим виконавцем творів багатьох зарубіжних композиторів, зокрема з Англії, Франції, Швейцарії, Німеччини, США, Польщі, Чехії, Канади.
1996-2000р.р. –– саунд-продюсер симфонічного оркестру у проектах співачкиРуслани „Дзвінкийвітер”, „Різдвянілегенди”, „ОстаннєРіздво 90-их”.
1997р.–– саунд-продюсер і диригентцеремоніївідкриття фестивалю „Таврійськіігри” за участюРуслани, О.Пономарьова, „Скрябіна”, М.Одольської, Н.Шестак та ін.
1998 р. –– вступив до Спілки Композиторів України.
1999р. –– автор музики та співорганізатормузично-театральноїфеєрії „Бульба. СинАндрій”за мотивами повістіМ.Гоголя на театральному фестивалі «КиївТравневий»,м.Київ.
2000р. –– музичний директор музично-театрального фестивалю „Сармат”, м.Донецьк.
2001р. –– початок співпрацііззакордоннимипродюсерськимиагенціямисучасноїкласичноїмузики, в результатічого твори І.Небесноговиконувались у Австрії, Англії, Бельгії, Франції, Білорусі, Польщі, Чехії, Литві, Словенії, Ізраїлі, Румунії, Нідерландах, США, Росії, Алжирі.
Виконавцямийогомузикибулитакізнаніколективи, як “Решерш” – ансамбль, (Німеччина), “Моундштейн” – ансамбль (Чехія), “Аудіо Арт” – ансамбль (Польща), українськіансамбліновоїмузики «Кластер», «Нова музика в Україні», «Рикошет», «PostScriptum», Національнийсимфонічний оркестр України, симфонічний оркестр та хор НаціональноїрадіокомпаніїУкраїни, Національний оркестр народнихінструментівУкраїни, НаціональнакапелабандуристівУкраїни, симфонічний оркестр Львівськоїфілармонії, київськийкамерний оркестр, одеськийкамерний оркестр, львівськікамерніоркестри «Віртуози Львова» та «Леополіс», хоровакапела «Думка», чоловічахоровакапелаім. Л.Ревуцького, хоровакапела «Дзвіночок», молодіжний хор Києво-ПечерськоїЛаври, українськісолісти-інструменталісти та вокалісти.
2001-02 р.р. –– музичний директор церемонії нагородження премії „Галицький Лицар”, м.Львів.
2003р. –– саунд-продюсер проекту „Вогні великого міста” (Ю.Покальчук), м.Львів
2003р. –– саунд-продюсер проекту „Афродизіяки” (В.Морозов, „Мертвийпівень”).
2003р. –– саунд-продюсер класичнихінструментів проекту „Але час, як ріка” за участюРуслани, „Океану Ельзи”, „Скрябіна”, „ПіккардійськоїТерції”, Т.Чубая та ін., м.Львів.
2003-04 рр. –– саунд-продюсер класичнихінструментів проекту „Наш Івасюк” (Т.Чубай).
2003-04 рр. –– саунд-продюсер етнічних і класичнихінструментів проекту „Дикітанці” (Руслана)
2004-05 рр. –– музичний директор міжнародногоБулгаковського театрального фестивалю, м.Київ.
2006р. –– разом з О.Скрипкоюздійснивмузичнеоформлення театрального проекту «Наталка Полтавка» у НаціональномуТеатріУкраїнськоїДрамиім. І.Франка.
2007р. –– автор музики та співорганізатор мюзиклу «Тарас Бульба» за участюгурту «Друга ріка» в муніципальномутеатрі «Київ», м. Київ.
2007р. –– музичний директор святкування Дня Незалежності України у Львові за участю всесвітньовідомого гітариста Ела ді Меоли, співачки Руслани та вокальної формації «Піккардійська терція».
2006р.-  2017 рр. –– директор Центру Музичної Інформації України.
2006р.- 2011 р. –– виконавчий директор Міжнародних музичних фестивалів сучасної класичної музики “Київ Музик Фест” та “Форум музики молодих”, м.Київ.
2008-09 рр. –– саунд-продюсер проекту та СD „Сонмо” (Сестри Тельнюк), м.Київ.
2010р.-2017 рр. –– композитор і музичний продюсер телевізійних проектівта рекламної продукції власного виробництва холдингу Starlightmedia (телеканали СТБ, Новий канал, ICTV, QTV, M1, M2):
Телевізійні проекти:Вікна-Новини,Танцюють всі, Х-фактор, Все буде смачно, Інсайдер, Давай поговоримо про секс, Серця трьох, Ukrainian National Eurovision Song Contest, Крихітні історіїта ін.
Рекламна продукція: Українська біржа благодійності,Головна військова прокуратура України, Дім таємничих пригод, банк «Кредит Дніпро», готель «Глібовка», Тульчинка, Eurolamp, Academy Bravo Promo,Fairmont Grand Hotel Kyivта ін.
2013р.–– музичний продюсер проекту «Битва хорів», телеканал «1+1» (Львівський хор, тренер – співачка Руслана, переможець проекту).
2014р.–– музичнийпродюсер концерту до Дня Незалежності України у Києві.Проект “З нами Бог”.
2015р.–– музичнийпродюсер меморіального проекту «Голоси героїв» до Дняпам’яті та примиренняза участю Президента України у Києві.
2015р.–– музичнийпродюсер «Кримсько-татарського Реквієму» за участю Президента України у Національній Опері України.
2016р.–– музичнийпродюсер концерту до Дня Незалежності України на Майдані Незалежності у Києві.Проект «Народжені незалежними».
2016р.–– музичнийпродюсер благодійного концерту «З теплом у серці»до Дня святого Миколая за участю дружини Президента України у Києві.
2017р.–– музичнийпродюсер концерту «Безвіз»на Європейській площі м.Києва.
2017р.–– музичнийпродюсер урочистого святкування 50-ї річниці Світового Конгресу Українців у Києві (Україна) та Торонто (Канада).
2017р.–– музичнийпродюсер урочистої Академії до Дня Гідності і Свободи «Космос очей Майдану» у Києві.
2018р.–– музичнийпродюсер духовного музичного проекту»Молитва світла» за участю співачкиРуслани та чоловічоїхорової капели ім. Л.Ревуцького.
2018р.–– музичнийпродюсер концерту до Дня Незалежності України.Проект“БАТУРИН. Ренесанс Незалежності”за участю співачокРуслани, ТоніМатвієнко, гуртів“KozakSystems” та “Тартак”.
1993-2018р.р. –– написав музику до близько 80 театральних постановок у драматичних театрах Києва, Львова, Тернополя, Дрогобича, Черкас, Вінниці, Івано-Франківськата близько 20-ти телевізійних та художніх фільмів.

Посилання:
сайт І.Небесного – http://nebesnyy.com/

мультимедіа робіт І.Небесного – http://nebesnyy.com/multimedia/

Программа курсу 

Авторський курс створення електронної музики, запису звуку, композиції, зведення, мастерингу, аранжування.

  1. Музична грамота на комп’ютері (все населення, педагоги, діти, бажаючіпочати з «нуля»).

1) Набір нот, створення музичної партитури, створення музичних партій для музикантів-виконавців. Детальне вивчення програм –«Finale», «Sibelius».Практика.
2) Знайомство з «живими» інструментами — флейта, кларнет, саксофон, скрипка, альт, віолончель, контрабас, гітара(акустична, електрична), бас-гітара, ударна установка, перкусія, вокал. Практичні заняття з найкращими музикантами м. Києва, контакти, перспективи, співробітництво.
3) Елементарна теорія музики – мелодія, гармонія, ритм.
4) Знайомство з програмами для створення електронної музики і запису звуку (секвенcори) –«Cubase», «Logic», «Reaper».
5) Віртуальні інструменти та їх використання. Практика.
6) Аранжування музики. Основні принципи і поняття.
7) Створення власного треку у будь-якому стилі. Практика. Просування в інтернеті.

2. Фундаментальна композиція– лекції, аналіз, практика, індивідуальний тренінг.
(всі бажаючі писати академічну музику, студенти музичних вузів, пост консерваторська освіта).

1) Аналіз форм.
2) Сучасні методи створення композиції. Практика.
3) Створення музики для інструментів solo.
4) Камерна музика. Практика.
5) Сучасний оркестр. Практика.

3.Створення і аранжування електронної музики PRO.
(дорослі та діти,які володіють основами створення електронної музики і бажають розвиватися в цій сфері).

1) Детальне і докладне вивчення програм для створення електронної музики і запису- «Cubase», «Logic», «Reaper». Фішки, трюки, секрети. Практика.
2) «Живі» інструменти – вивчення, особливостізапису в студії. Практика. Контакти, перспективи, співробітництво.
3) Віртуальні інструменти – докладне і детальне вивчення.Синтезатори: Spire, Massive, Serum, Sylenth, Alchemy. Семплер – «Kontact». Практика.
4) Запис вокалу — особливості, практика в студії.
5) Створення та аранжування танцювального треку у будь-якомустилі.
6) Саунд -дизайн.
7) Майстер-клас головного режиссера програми «Танцюють Всі» -О.Яковенчук. (Танцювальна музика в сучаснихтелевізійних проектах – цілі, завдання, перспективи). Телеканал СТБ.
8) Створення та аранжуванняклубного треку.
9) Музика на телебаченні:майстер-клас генерального продюсера телеканала СТБ- Г.Пілютикової –цілі, завдання, перспективи.
10) Музика в театрі: цілі, завдання, перспективи- майстер-клас театрального композитора Д.Данова.
11) Музичнеоформленнятелевізійного проекту. Практика.
12) Створення та аранжуваннярекламного ролику. Практика.
13) Створення та аранжуваннямузики домультфільмів.Практика.
14) Створення та аранжування треку в стилі «Rock». Практика.
15) Створення та аранжуваннятреку в стилі «Rap». Практика.
16) Створення та аранжування треку в стилі «Dubstep».Практика.
17) Створення та аранжування треку в стилі «Pop». Практика.
18) Створення та аранжуваннятреку в стилі «Techno». Практика.
19) Створення та аранжуваннятреку в стилі «Trap». Практика.
20) Створення та аранжуваннятреку в стилі«Chillout».Практика.
21) Сучасний романс. Практика.

Запис за телефоном +380639548221
Новопечерський провулок, 18